Antalya'da Yağmurlu Havalarda Yapabileceğiniz 7 Şey

Galeri30 Ocak 2019
14.1B OKUNMA
Paylaş

Yılın 300 günü güneşli olan Antalya’nın bu sene yağmurları dinmek bilmiyor. Sıcak sevenlerin memleketi Antalya’da ister istemez herkes bu havada eve kapanmaya başladı. Aniden bastıran yağmurlar yüzünden canınız sıkılmasın, moraliniz bozulmasın. Biz size yağmurlu havada yapabileceklerinizi listeledik. Denemek size kalmış.

1- Kaleiçi

Okuduğunuz anda yağmurda Kaleiçi mi? Dediğinizi duyar gibiyiz ama evet Antalya’nın tarih dolu sokaklarını usulca keşfe çıkabilirsiniz. Yorulduğunuz anda da sizi misafir edecek birçok güzel mekan var.

2- Kahve ve Kitap

Son dönemlerde dizi dizi açılan hepsi bir birinden keyifli butik kahvecileri ziyaret edebilir kahvenizden keyifle yudumlarken kitabınızı okuyabilirsiniz.

Favori kahvecilerimizi görmek için buraya tıklayınız.

3- Sinema

Yağmurlu havalarda yapılacak en güzel şeylerden bir sinemaya gitmek olabilir.

4- Alışveriş

Yağmurlu havalarda evde duramayanlar için keyifli bir önerimiz var: IKEA’ya gitmek.
Antalyalıların uzun yıllar hasretini çektiği IKEA, eviniz için ilham verici fikirler edinebileceğiniz bir öneri olarak listemizde yerini alıyor. Ayrıca IKEA’da yer alan restoranda, uygun fiyatlı yemek ve tatlılarla gezinizi lezzetli bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

5- Etkinlikler

Antalya’da her hafta katılabileceğiniz onlarca etkinlik düzenleniyor ama bizim size önerimiz Antalya Şehir Tiyatrosu ve Devlet Tiyatrosu oyunlarıdır. Bir birinden keyifli tiyatro oyunları sizleri bekliyor.

Şehirdeki tüm etkinlerden haberdar olmak için buraya tıklayınız. 

6- Netflix

Bu önerimiz evim evim diyenler için Antalya’nın bitmek bilmeyen yağmurları ve yağmurlu havalarda dışarda olmayı sevmeyenlerin  kurtarıcısıdır Netfilx. Demleyin çayınızı, kahvenizi keyifle film ve dizi günü yapın. 

Bizim önereceğimiz 3 dizi You, Blacklist, Sabrina.

Film önerimiz ise Bird Box.

7- Keşfet

Yağmurlu havanın tadı başka nasıl çıkar demeyin Antalya Müzesi'ni gezebilir Antalya'nın tarihi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

14.1B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!