Antalya'nın En Güzel Koyları

Şehrini Tanı29 Mayıs 2020
29.9B OKUNMA
Paylaş

Antalya'nın  birbirinden güzel koylarını sizler için derledik. Henüz deniz tatiliniz için plan yapmadıysanız ve sessiz sakin bir tatil istiyorsanız bu liste tam size göre.

Maden(Atbükü) Koyu

Mavinin ve yeşilin buluştuğu eşsiz Antalya koylarından bir Maden (Atbükü) Koyu. Maden (Atbükü) koyuna kızıl çam ormanı içerisinden akdenize paralel ilerleyen eşsiz bir yol ile ulaşılıyor. İnce çakıllı plajı ve berrak denizi ile kamp tutkunlarının uğrak yeri olan koya Çıralı Plajından tarihi likya yolu patikası ilede ulaşmak mümkün.

Pablito Bistro

Adrasan Koyu

Yeşilin mavinin her tonunu bulabileceğiniz doğal güzellikleri ile sizi kendine hayran bırakacak bir koy Adrasan. 

Karaöz Koyu

Karaöz Antalya Körfezinin batısında Finike Körfezinde küçük bir koy. Yarımadanın doğusunda Olympos ve Adrasan yer alıyor. Antalya'ya 80 km uzaklıktaki bu koyda isterseniz kamp yapabilirsniz. 

Mehmetali Bükü

Antalya'nın en bakir koyların birisi bu koy. Tekirova sahilinin güneyinde yer alan irili ufaklı koylardan birisi olan Mehmetali Bükü Koyu kamp yapabileceğiniz en güzel yerlerden birisi.

Beycik Bükü

Çakıllı sahili ve berrak suyu ile küçük bir koy olan Beycik bükü doğa ile iç içe sakin bir deniz keyfi yaşamak istiyorsanız burayı mutlaka keşfetmelisiniz. 

Pablito Bistro

Bostanlık Koyu

Phaselis antik kentinin güney limanın hemen yanında bulunan Bostanlık Koyu Antalya'nın en bakir koylarından. Doğa ile iç içe sakin bir deniz keyfi yaşamak isterseniz bu koy tam size göre.

29.9B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!