Antalya'dan Çıkan 7 Ünlü YouTuber

Şehrini Tanı07 Eylül 2021
43.5B OKUNMA
Paylaş

Son dönemde popüler olan YouTuberlar arasında Antalyalı olan ya da Antalya'da uzun yıllar yaşamış olan isimler var. Bizim içimizden çıkmış binlerce hatta milyonlarca takipçiye sahip isimleri listeledik. 

1- Enes Batur

İlgiyle takip edilen Enes Batur Antalya doğmuş. 1998 doğumlu olmasına rağmen başarılı bir çıkış yakalayan Enes Batur'un asıl adı Enes Batur Sungurtekin. YouTube'da 5 milyondan fazla takipçisi olan Enes Batur, bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme yaparak meşhur oldu. Son dönemde daha çok insanları güldürme amaçlı videolar yayınlayan Enes Batur milyonları güldürmeyi başarıyor.
Enes Batur'un YouTube Kanalını buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/user/newdaynewgame

2- Murat Abi GF

1997 yılında Antalya’da doğan Murat Engin Ekin, Akdeniz Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde okumaktadır. 2011 yılından bu yana YouTube’da video yayınlayan Murat Abi’nin 1.5 Milyon abonesi var. 
Murat Abi'nin YouTube kanalını buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/user/MuratAbiGF 

3- Marul Kafa

Antalya’ya özgü şivesiyle her videosunda güldürmeyi başaran Marul Kafa (Mehmet) aslında Scorp ile başladı video çekmeye. Babasıyla birlikte keyifli hayatını YouTube'da komik videolar çekerek yayınlayan MarulKafa’nın şu an Youtube’da 300 binden fazla abonesi bulunmaktadır.
Marul Kafa'nın YouTube kanalını buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UC6_V9lXz7HRkvTIVKWmliWg

4- KocaKarı Ansiklopedisi

Melis ve Volkan Alaei! Youtube çiftimiz, KocaKarı Ansiklopedisi adlı sayfalarında günlük yaşantılarını, meydan okumalarını ve yaptıkları tüm şakaları paylaşıyorlar. 650 binden fazla aboneleri mevcut. 
KocaKarı Ansiklopedisi kanalını buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UC6ANYXVnRl2QIiaZHCCuNyg

5- Turgut Ekim

Antalya’da doğan ve yaşayan Turgut Ekim günlük hayattan Vlog’lar ve oyun videoları çekmektedir. Aynı zamanda Enes Batur’la akraba olan Turgut Ekim’in 1 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır.
Turgun Ekim'in YouTube kanalanı buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/user/GhostGamer68 

6- Prenses Elif

Prenses Elif! En küçük yaşta en fazla aboneye sahip olan Türk Youtuber! Antalya’da yaşayan Elif, oyuncakları ile yaptıklarını ve eğlendiği anları paylaşarak kısa zamanda 1 milyondan fazla aboneye ulaştı.
Prenses Elif'in YouTube kanalını buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw

7- Oğuzhan Uğur

1984 Ankara doğumlu Oğuzhan Uğur, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünü okumuştur. Kısa süre önce YouTube’a giriş yapan Oğuzhan Uğur, Onedio ile ortak videolar yapıyor ve BaBaLa TV isimli 500 bin aboneli kendine ait YouTube kanalı bulunmaktadır.
Oğuzhan Uğur'un BaBaLa TV isimli YouTube kanalını buradan takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/user/OguzhanPIHTI

43.5B OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!