Antalya'nın En İyi 7 Kokteyl Barı

Şehrini Tanı03 Aralık 2021
9.6B OKUNMA
Paylaş

Arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirip, lezzetli kokteyllerin tadına varacağınız Antalya’nın en iyi 7 Kokteyl Barını sizler için listeledik.

1- The 251 Soul

Keyifli bir akşam geçirmek, müziğin ritmiyle ruhunuzu doyururken birbirinden nefis kokteyller ile lezzet yolculuğuna çıkmak için doğru adres The 251 Soul. Uzman barmenler tarafından özenle hazırlanan kokteyllerinizi yudumlarken Caz müzik eşliğinde keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

2- Pablito Bistro

Akra Hotel’in kalbi diyebileceğimiz Pablito Bistro dekorasyonundaki Küba esintileri eşliğinde usta barmenler tarafından hazırlanan zengin renkli kokteyl menüsü ile keyifli bir Akdeniz akşamı geçirmeniz kaçınılmaz olacaktır.

3- Tipsy Old Town

Çeşitli kokteylleri ve uzman barmenleri ile dilerseniz hafta sonunu başlatın, dilerseniz hafta sonunun kapanışını gün batımı eşliğinde leziz kokteyllerinizi tadarak yapın. Lezzetli akşam yemekleri ve kokteylleri eşliğinde Akdeniz manzarasınının keyfini çıkarın.

4- Gold Coast Hostel Bar

Gold Coast Hotel’in terasında bulunan hoş bar merkezi konumu ile müdavimlerinin vazgeçilmezi. Teras barlarında kullandıkları bitkilerle ziyaretçilerini hoş ve rahat bir dekorasyonla karşılayan Gold Coast Hostel Bar lezzetli kokteylleri, hoş muhabbet barmenleri ile keyifli bir akşam geçirmeyi size garanti ediyor.

5- Mono Terrace

Keyifli teras ortamıyla arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirirken lezzetli ve çeşitli kokteyller ile Haftanın stresini atabileceğiniz, Kaleiçi havasında arkadaşlarımızla oturup iki lafın belini kırabileceğiniz, leziz kokteyllerinden de deneyebileceğiniz bir mekan Mono Terrace.

6-Famous Kitchen

Güler yüzlü çalışanları ve yenilenen iç mekan tasarımı, geliştirilen menüsü ile Famous Kitchen’da nefis kokteyllerinizi içerken dilerseniz barda oturup barmenlerle muhabbet edebilir, dilerseniz arkadaşlarınızla masanızda keyifli sohbetlerle Kaleiçi’nin kalabalık yaşamına dahil olabilirsiniz.

7- Pio Gastro & Bistro

Kaleiçi’nde klas sunumları ve lezzetli kokteylleri yanı sıra birçok alkolü bulabileceğiniz zengin menüsü ile Pio Gastro & Bistro, Antalya’da lezzetli kokteyl içebileceğimiz noktalardan biri olarak öne çıkıyor.

9.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!